AKTUALNOŚCI

“Technologia, która pozwala wirtualnie przymierzyć ubranie” – WEARFITS podczas Kongresu Fachowców

Jak działają “wirtualne przymierzalnie” od jakiegoś czasu pojawiające się na rynku?

Jak technologia zamierza rozwiązać wyzwania wynikające z ewolucji technik sprzedaży? Podczas prelekcji, Tomasz Runowicz przedstawi przegląd rynku wirtualnych przymierzalni – dotychczasowy rozwój, stan bieżący i prognozę na przyszłość. Zaprezentuje również, jak z wirtualnym dopasowaniem radzi sobie WearFits, tworząc produkt zaspokajający potrzeby producentów i sprzedawców odzieży oraz obuwia.

Prelegent:

Tomasz Runowicz – Chief Product Officer w WearFits, startupie, który ma zamiar zrewolucjonizować odzieżowy e-commerce, tworząc technologię, która pozwoli zwiększyć komfort zakupów online pozwalając Klientom sklepów przymierzyć produkt bez potrzeby wychodzenia z domu.
Jego wczesne zainteresowanie cyfrowym obrazem stopniowo ewoluowało w kierunku innych sztuk wizualnych, a ostatecznie produkcji filmowej, owocując tytułem Operatora Obrazu na Arts Institute at Bournemouth, UK. Pierwsze profesjonalne doświadczenia zdobywał w branży filmowej w Wielkiej Brytanii, aby w końcu powrócić do tematu CGI i efektów wizualnych. Przez ostanie dziesięć lat jego rola ewoluowała od niezależnego artysty do supervisora VFX i kierownika produkcji. W WearFits organizuje codzienną pracę nad produktem i kontroluje jakość od strony wizualnej i UX.