AKTUALNOŚCI

Allegro otwiera się na polskich producentów

Wygraj nawet 680 000 zł wsparcia sprzedażowego Weź udział w programie Allegro Projektownia  20 MILIONÓW UŻYTKOWNIKÓW KAŻDEGO MIESIĄCA I 50 MILIONÓW SZTUK SPRZEDANEJ ODZIEŻY  – TO PODSUMOWANIE ROKU 2020 DLA ALLEGRO. Allegro.pl to jedna z dziesięciu największych na świecie stron internetowych e-commerce, gdzie kategoria Moda jest jedną z najczęściej odwiedzanych kategorii pod względem liczby wizyt. […]

Wygraj nawet 680 000 zł wsparcia sprzedażowego

Weź udział w programie Allegro Projektownia 

20 MILIONÓW UŻYTKOWNIKÓW KAŻDEGO MIESIĄCA I 50 MILIONÓW SZTUK SPRZEDANEJ ODZIEŻY  – TO PODSUMOWANIE ROKU 2020 DLA ALLEGRO.

Allegro.pl to jedna z dziesięciu największych na świecie stron internetowych e-commerce, gdzie kategoria Moda jest jedną z najczęściej odwiedzanych kategorii pod względem liczby wizyt. Platforma nie staje jednak w miejscu i otwiera się na polskich producentów. Dając tym samym możliwość dodatkowej sprzedaży w największym marketplace w Polsce.

Platforma Allegro przygotowała dedykowany program Allegro Projektownia, w którym po zakwalifikowaniu się do wygrania są 2 nagrody.

  • Nagroda główna to aż 180 000 zł rabatu na prowizję od sprzedaży na Allegro oraz pakiet reklamowy na Allegro o wartości 500 000 zł,
  • Nagroda publiczności to 120 000 zł rabatu na prowizję do sprzedaży na Allegro oraz pakiet reklamowy na Allegro o wartości 250 000 zł.Łączna wartość nagród to ponad 1 000 000 zł!

CZYM ZATEM JEST ALLEGRO PROJEKTOWNIA I KTO MOŻE WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ?

Program powstał z myślą o polskich markach i firmach fashion, by pomóc utalentowanym przedsiębiorcom i projektantom wybić się na polskim rynku modowym. Program stworzono z myślą o polskich przedsiębiorcach, wytwarzających polskie produkty i posiadających konto na Allegro.

W ramach uczestnictwa w programie Allegro przygotowało szereg benefitów, które ułatwią dotarcie do większego grona klientów.

  • Pakiet dodatkowych opcji “Wyróżnienie” o wartości 950 zł
  • Możliwość prezentowania Twoich produktów na specjalnej stronie internetowej w ramach domeny Allegro.pl

Zgłoszeń można dokonywać  pod adresem  projektownia@allegro.pl do 4.04.2021 roku.  , zgodnie z instrukcją podaną na stronie https://allegro.pl/kampania/projektownia-allegro.