AKTUALNOŚCI

Coraz więcej wystawców

Rośnie liczba marek, które decydują się pojawić na Targach Mody Poznań. Prezentujemy sylwetki kolejnych uczestników wydarzenia, które rozpocznie się już 5 maca!

Firma Impression jest od ponad 20 lat dystrybutorem zachodnio-europejskich marek odzieżowych z Danii, Holandii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Na co dzień obsługuje około 130 sklepów w całej Polsce zarówno dostarczając towar po złożeniu wcześniejszych zamówień jak i na bieżąco w miarę możliwości stanów magazynowych.

Duże zróżnicowanie oferty zarówno pod względem asortymentowym jak i cenowym daje możliwość zaopatrywania szerokiego grona sklepów detalicznych w całej Polsce.

Z kolei Holenderska firma  RESET to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek holenderskiego świata mody.  Klienci w wyrobach tego producenta znajdują wszystko, co jest synonimem najnowszych trendów mody w powiązaniu z przyjemnością użytkowania oraz solidną jakością wykonania. Marka dysponuje kolekcją damską, męską oraz dziecięcą.

Włoska marka ELISA CAVALETTI to znany na europejskim rynku producent odzieży specjalizujący się w naturalnych tkaninach i dzianinach. „Ekologiczny” charakter kolekcji wyrażony we włoskiej fantazji oraz elegancji stworzył liczne grono wiernych klientek ceniących wygodę oraz ponadczasowy, bardzo oryginalny charakter wzornictwa

NU by staff to  wyrafinowany, nowoczesny, kobiecy design wyrażony przez niepowtarzalne wzornictwo i nietuzinkowy charakter. Luksusowe tkaniny takie jak jedwab, wełna , czy naturalna skóra. Natomiast, ręczne zdobienia  oraz hafty to cechy charakterystyczne dla tej wyjątkowej, skandynawskiej marki.

ESQUALO to propozycja dla szerokiego grona klientek, począwszy od młodej, aktywnej kobiety, poszukującej zarówno stroju do biura, jak i osób poszukujących wygodnej, weekendowej mody, wyróżniającej się oryginalnością oraz wygodą codziennego użytkowania.

MILANO ITALY to niemiecki producent pięknych bluzek, koszul oraz dzianin wykonanych z jedwabiu, egipskiej bawełny i wiskozy. Ponad 200 bluzek w każdym sezonie pozwala wybrać kolekcję zarówno do biura jak i na weekend oraz specjalne okazje.