AKTUALNOŚCI

Eva-Design wystawcą Targów Mody

Eva-Design to projekt, który tworzą matka (Ewa) i córka (Sara). To firma rodzina, która w pełni angażuje się w swoją pracę – od pomysłu po wykonanie, dbając przy tym o jak najlepszą jakość.

Działalność firmy opiera się na projektowaniu, doborze odpowiednich materiałów i tworzeniu kolekcji turbanów damskich.

Turbany to nie tylko ochrona wrażliwej skóry głowy, ale także modny element codziennej stylizacji, który sprawdzi się zarówno podczas upalnego lata, chroniąc głowę i włosy przed promieniami słonecznymi, jak i jesienią, jako alternatywa dla tradycyjnych czapek. Turbany mają wiele zastosowań i pasują do różnych stylizacji, a przede wszystkim podkreślają naszą  kobiecość i naturalne piękno.

Eva-Design od 20 lat zajmuje się branżą krawiecką, a doświadczenie w szyciu sprawia, że wszystkie turbany, które wychodzą ze szwalni cechuje wysoka jakość wykonania. Materiały, które są używane do ich produkcji są w pełni naturalne, dlatego będą odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry głowy. Tkaniny pozbawione syntetycznych dodatków wykazują również właściwości prozdrowotne:  bakteriostatyczne, higroskopijne i antyalergiczne.

Od czego się zaczęło?

„Głównym powodem, który sprawił, że zainteresowałyśmy się projektowaniem nakryć głowy, była chęć pomocy znajomej, która zachorowała na raka. Stworzyłyśmy dla niej małą kolekcję turbanów, starając się znaleźć odpowiedź na pytanie, czego potrzebują kobiety w jej sytuacji. Tak zaczęła się nasza przygoda, która przerodziła się w pasję. Dziś dysponujemy szerokim asortymentem, różnorodnymi modelami i bogatą kolorystyką. Szyjemy turbany letnie, zimowe, chusty i czapki. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Turbany, które szyjemy przeznaczone są nie tylko dla kobiet po chemioterapii. Tworzymy je z myślą o tych z nas, które chcą poczuć się kobieco, elegancko, pięknie i swobodnie.” – Eva i Sara, właścicielki Eva-Design.

Z produktami Eva-Design będzie można zapoznać się w dniach 29-30 sierpnia na Targach Mody Poznań w strefie Letniego Targu Ekologicznego.