AKTUALNOŚCI

Garden Spot – partner Targów Mody Poznań

Dzięki firmie Garden Spot, scena podczas Kongresu Fachowców, Gali Polskiej Mody oraz pokazów handlowych, będzie wyglądała zachwycająco!

 

Garden Spot jest polskim producentem systemu modułowego zielonych ścian Pixel Garden. Wierzymy, że nasze ogrody wertykalne podobnie jak moda mają głębsze znaczenie niż tylko piękna prezentacja i wizerunek. Ważna jest dla nas jakość, nowoczesny design będący odpowiedzią na aktualne trendy, zrównoważony rozwój oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Ogrody wertykalne są doskonałym sposobem na wprowadzenie zieleni nawet w najmniejszych przestrzeniach.

Cenimy piękno otaczającego nas świata i na piedestale stawiamy ekologię, dlatego też produkty Garden Spot pochodzą w 100% z recyklingu. W celu zwiększenia świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa prowadzimy również działalność edukacyjną w formie warsztatów dedykowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, podczas których wyjaśniamy jaki wpływ na otaczający nas świat ma zielone otoczenie.

Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy doceniani przez klientów z całego świata. Cieszymy się, że mamy swój wkład w kreowaniu nowych standardów w projektowaniu przestrzeni na rynku międzynarodowym, a dzięki naszym zielonym rozwiązaniom każde wnętrze może zyskać swój jedyny i niepowtarzalny charakter.