AKTUALNOŚCI

Hammer wystawcą Targów Mody Poznań

Polska marka obuwnicza z piękną tradycją!

Marka Hammer tak mówi o sobie:

“Lubisz klasykę, ale pociągają cię modowe smaczki? Szukasz modnych wzorów, ale odrzuca cię jakość butów z sieciówek? Nasze buty projektujemy i wykonujemy od ponad 30 lat. W każdym sezonie przyglądamy się kolekcjom najlepszych domów mody i śledzimy trendy, które pokochała ulica.

Cenimy też ponadczasową klasykę i piękno, dlatego często składamy ukłon ukochanym przez nas ikonom stylu.
Eleganckie szpilki, których Audrey Hepburn nie zawahałaby się założyć na czerwony dywan, rockowe botki, które Kate Moss spakowałaby do walizki jadąc na festiwal Glastonbury, czy klapki obszyte futrem pożądane przez modowe blogerki – projektując każdy model dbamy o to, żebyś czuła się komfortowo i wyjątkowo.

Wszystkie buty wykonujemy z najwyższej jakości skór naturalnych – od lat współpracujemy z najlepszymi garbarniami włoskim i polskimi. Kopytana których tworzymy nasze buty, sprowadzamy z Włoch, bo tylko tam powstają najpiękniejsze formy. Najwyższej jakości surowce w połączeniu z najnowszymi trendami mody, odważnym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką, pozwalają nam tworzyć niepowtarzalne i pożądane przez klientki modele.

Chętnie podejmujemy się realizacji indywidualnych zamówień, tworząc zupełnie wyjątkowe i unikatowe pary butów.

Daj się ponieść fantazji, a my zrealizujemy twoje marzenie !”