AKTUALNOŚCI

Jak dobrać odpowiednie nakrycie głowy do kształtu twarzy?

Nie każdy dobrze czuje się w czapce, albo w kapeluszu. Nosimy różne ubrania, do których także nie wszystko pasuje. Istnieją jednak sposoby, aby dobrać nakrycie głowy do kształtu twarzy!

Dominika Zborowska mówi, że przy doborze nakrycia głowy najważniejsze są odpowiednie proporcje. Marka YokoDEsign twierdzi, że przy ich zachowaniu, każda buzia będzie wyglądać w czapkach i kapeluszach naprawdę dobrze.

Twarz owalna nakrycia głowy zakrywające czoło (tak, tak) i zaokrąglające twarz czyli wszelkiej maści fedory, toczki, kaszkiety, czapki zakrywające brwi oraz chusty noszone w stylu lat 50.

Twarz kwadratowa łagodzące zarys podbródka i zrobią to kapelusze z falującym, raczej dużym rondem, kominy, duże berety, kaptury. Potrzebujesz obłych kształtów oraz nakryć, które złagodzą Twoje boskie ale ciut geometryczne kształty. Poza tym służą Ci duże pompony i mega duże czapki.

Twarz okrągła z wyższą główką, odkrywające czoło, raczej duże czyli kaszkiety, duże berety, czapki z pomponami, kapelusze z małym rondem. Jeśli masz twarz okrągłą nie noś Kobieto kolczyków do czapki. No nie da się i już. Nawet wkręty poszerzają to co właśnie wysmukliłaś.

Twarz podłużna czapki zakrywające czoło, raczej małe układające się w łuk na czole czyli: berety, pilotki lub uszatki, kapelusze z małym rondem i niską główką, z daszkiem. czapki typu beane czyli smerfetki. W nausznikach nikt nie będzie wyglądał tak dobrze jak Ty.”