AKTUALNOŚCI

“Odpowiedzialna moda we współczesnym świecie” – Monika Krawczykowska w imieniu marki Slogan podczas Kongresu Fachowców

Slogan ethical and vegan clothing – to jedna z pionierskich polskich marek w świecie ekologicznej i wegańskiej mody. Założona z potrzeby serca, aby tworzyć etyczne ubrania z poszanowaniem naszej planety i wolne od cierpienia zwierząt.

Wykorzystuj innowacyjne, wysokiej jakości ekologiczne i wegańskie materiały typu Bawełna Organiczna/ Ekologiczna certyfikowana przez Glogal Organic Textile Standard (GOTS) oraz Poliester z Recyklingu (r-pet z butelek po wodzie mineralnej) i wegańskie materiały. Ubrania szyte są z miłością w polskich rodzinnych manufakturach., szwalniach posiadających certyfikat GOTS oraz certyfikowanych szwalniach Fair Wear Foundation w Bangladeszu, który to certyfikat nadzoruje etyczna i sprawiedliwą produkcję. 

Slogan tworzony jest, aby pokazać, że projektowanie i szycie ubrań nie musi wiązać się z wykorzystywaniem środowiska naturalnego oraz zwierząt i ich cierpieniem. Inspirujemy, że można tworzyć markę odzieżową, która jest przyjazna dla nas samych ale również dla naszej planety.

Slogan to modowi vege aktywistami, z otwartymi sercami, którzy chcą tworzyć coś lepszego – idealną, etyczną modę, która dba o pracowników, zwierzęta oraz środowisko naturalne.

Slogan jako marka odzieżowa posiada certyfikat międzynarodowej organizacji pro zwierzęcej PETA – Approved Vegan. Jako pierwsza polska marka dołączyła do programu “Sklepy Wolne od Futer” (Fur Free Retailer), prowadzonego w Polsce przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki.