AKTUALNOŚCI

Odzieżowe Pole- ekologiczne podejście do mody

Obecnie wszystko jest ekologiczne. Ciężko odróżnić, co tak naprawdę jest, a co tylko się tak nazywa. Kolejną świadomą marką odzieżową na Targach Mody Poznań będzie Odzieżowe Pole.

Odzieżowe Pole to polska marka z 25-letnią tradycją zajmująca się szyciem  kolekcji krótkoseryjnych – dla kobiet mających świadomość, że odpowiednio dobrany ubiór staje się praktycznym narzędziem budowania własnego wizerunku i sposobem manifestowania swojej indywidualności. Prócz strojów dziennych, które są szyte na miarę można zamówić również  suknie ślubne, stroje sceniczne, stroje firmowe i  dodatki: torebki, paski, biżuterię, nakrycia głowy…
Nową linią marki jest tworzona raz w roku, kolekcja Eko Ego szyta wyłącznie z tkanin przyjaznych środowisku.

Eko Ego – to nie tylko jakość i wygląd produktu, ale również pochodzenie i sposób produkcji. Ideą kolekcji jest bliski związek człowieka z naturą, z otaczającą nas energią, której częścią przecież jesteśmy. Kolory, formy, dźwięki, zapachy „pożyczamy” na chwilę by stworzyć nową jakość.
Eko Ego – to również styl życia ze świadomością, że nasze zdrowie oraz  samopoczucie zależy od tego co nosimy, jemy, czym się otaczamy…

Wszyscy mamy czasem ochotę na trochę anarchii w naszym uporządkowanym życiu. Na rozbijanie narzuconego porządku i tworzenie na nowo świata, w którym poczujemy się pewnie i bezpiecznie.