AKTUALNOŚCI

Poelking Shoes w gronie wystawców Targów Mody Poznań!

Firma Poelking Shoes istnieje na rynku od 1894 roku. Jest właścicielem wielu marek, m.in. Dr. Brinkmann, Comfortabel, Suave, Piazza oraz Manitu.

Na początku swojej działalności firma miała charakter regionalny. Obecnie jest znana i ceniona przez konsumentów w całej Europie, także w Polsce.

W weekend 29-30.08 firma zaprezentuje m.in. najnowszą ofertę marki Dr. Brinkmann. Kolekcja „Seagreen” to inicjatywa wolontariuszy, którzy zajmują się zbieraniem odpadów z dna morskiego u wybrzeży Hiszpanii. Zebrany plastik przetwarzany jest w wysokiej jakości przędzę, z której produkowane jest obuwie marki Dr. Brinkmann. Co ciekawe, każdy kilogram przędzy został wytworzony z czterech kilogramów plastikowych odpadów z dna oceanu.

Oprócz wegańskiej kolekcji wykonanej z materiałów z recyklingu, zwiedzający będą mogli zapoznać się z kolekcją obuwia marki Manitu. Ta renomowana marka swoje produkty kieruje do klientów, którzy cenią przede wszystkim komfort użytkowania. Najnowsza kolekcja Manitu to połączenie panujących trendów oraz komfortu.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się również z najnowszą kolekcją marki Comfortabel. Obuwie Comfortabel kierowane jest do seniorów, którzy cenią sobie estetykę i wygodę. Produkty, które marki zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, z dbałością o szczegóły, z pewnością sprawdzą się w nadchodzącym sezonie.

Targi Mody Poznań to szansa na zapoznanie się z najnowszą kolekcją marki Piazza , wykonaną ze skór naturalnych, w zgodzie z najnowszymi trendami. Obuwie Piazza sprawdzi się do wielu stylizacji. Zarówno w wersji zimowej, jak i letniej.

Obuwie marki Suave wytwarzane jest z wielką dbałością o szczegóły, tak aby każda para obuwia zapewniała “naturalną wygodę” dla stóp, zapewniając komfort przez cały okres użytkowania obuwia. Obuwie dedykowane jest szczególnie osobom ceniącym sobie elegancję bez rezygnacji wygody. Szeroki asortyment marki zostanie zaprezentowany podczas Targów Mody Poznań, na stoisku firmy Poelking Shoes, w pawilonie 8A.

Serdecznie zapraszamy!
Bilety na wydarzenie dostępne tutaj.