Zwiedzający

Dlaczego warto?

Tegoroczna edycja Targów Mody Poznań zrealizowana zostanie w nowatorskiej formule. Projektanci, właściciele sklepów, przedstawiciele mediów branżowych spotkają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ostatni weekend sierpnia.

Grupa MTP postanowiła wesprzeć przedsiębiorców przez zainicjowanie akcji TARGI DAJĄ WIĘCEJ. Przedstawiciele firm z różnych branż będą mogli zaprezentować swoją ofertę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach od 29 do 30 sierpnia. W tym celu otrzymają nieodpłatnie przestrzeń wystawienniczą wraz z zabudową. W pełnym zrozumieniu dla sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się branża mody, zapraszamy wystawców Targów Mody Poznań do udziału w wydarzeniu organizowanym w nowatorskiej formule. Ekspozycja podzielona będzie na część zewnętrzną i wewnętrzną, gdzie w bezpiecznych warunkach zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców z branży fashion.

W tym samym terminie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się również Letni Targ Ekologiczny, który będzie nie lada gratką dla wielbicieli zrównoważonej mody. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ekologicznej oraz wyposażyć swoją garderobę w najnowsze kolekcje projektantów z tego zakresu. Wygłodniałe podniebienia będzie można zaspokoić w przygotowanej Strefie VEGE, w której  serwowane będą przepyszne falafele, humusy, vege burgery i inne dania wegańskie. Podczas wydarzenia odbędą się również eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także liczne konkursy, zabawy i quizy. Letni Targ Ekologiczny to wszystko związane z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia zgromadzone w jednym miejscu i czasie!

Bilety dla profesjonalistów

Profesjonaliści i podmioty związane z branżą fashion upoważnieni są do odebrania darmowego biletu na Targi Mody Poznań. 

1. Aby wygenerować bezpłatny bilet postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  • Wejdź na stronę www.mtp24.pl. Jeśli nie posiadasz konta w MTP 24, wybierz: utwórz konto. Jeśli już posiadasz konto, zaloguj się.
  • Z listy imprez targowych wybierz TARGI MODY POZNAŃ.
  • Z rozwijanej listy opcji, wybierz jedyną dostępną opcję: BEC bilet elektroniczny wielokrotny.
  • Zatwierdź

2. Po wypełnieniu ankiety i wybraniu bezpłatnego biletu zostaniesz przeniesiony do procesu Akredytacji (proces ten może trwać do 48 godzin).

 

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

Magdalena Sobczak
Kom:  +48 691 032 917

magdalena.sobczak@grupamtp.pl

Ważne dokumenty

Regulamin dla zwiedzających