Zwiedzający

Dlaczego warto?

Targi Mody Poznań - najważniejsze targi biznesowe dedykowane branży fashion. Znani producenci, największe marki, najlepsi projektanci, najnowsze kolekcje, pokazy mody i tematyczne warsztaty. Tak w skrócie można scharakteryzować targi, których celem jest pokazanie trendów oraz różnorodności stylistycznej panujących w świecie mody. Uczestnicy Targów Mody Poznań mają niepowtarzalną okazję spotkania z producentami, zawarcia umów handlowych i przyjrzenia się z bliska, co piszczy w modowej trawie, zapoznać się najmodniejszymi kolorami, fasonami i tkaninami. Na uwagę zasługuje także projekt Polska Moda, w ramach którego skupiamy polskich producentów.

BILETY DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W BRANŻY MODY

Zapraszamy osoby zatrudnione w branży mody do rejestracji na portalu MTP24 i samodzielnego wygenerowania dokumentów wstępu. Bilety dla branży mody gwarantują bezpłatne, wielokrotne wejście na Targi Mody Poznań w dniach 27-28.08.2019 oraz korzystanie z parkingu przy budynku Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bezpłatne bilety wstępu mogą wygenerować tylko osoby, które pracują w branży mody:

  • Właściciele i pracownicy firm handlowych i produkcyjnych odzieżowych, obuwniczych, z dodatkami odzieżowymi, pasmanterii, zakładów krawieckich.
  • Styliści modowi, projektanci mody, fotografowie mody, blogerzy modowi

Jak wygląda rejestracja?

Krok 1.

Posiadanie konta firmowego na www.mtp24.pl

Jeśli nie masz jeszcze konta firmowego na www.mtp24.pl, zarejestruj tam swoją firmę. Rejestracja wymaga podania danych rejestrowych firmowy, które podlegają weryfikacji przez Sekcję Baz Danych. Po ok. 24h otrzymasz informację o przyznaniu bądź odrzuceniu akredytacji.

Aktywacja zaproszenia w kasie: koszt 10 zł.

2 krok.

Wygenerowanie biletów na Targi Mody Poznań

Zaloguj się na swoje konto firmowe na portalu www.mtp24.pl, wybierz Targi Mody Poznań. Wypełnij ankietę i wygeneruj potrzebną ilość biletów. Wydrukuj bilety lub ściągnij je na swoją komórkę.

3 krok.

Przyjazd na Targi

Koniecznie miej przy sobie bilety, aby wjechać autem i wejść przez bramki na teren Targów Mody Poznań. Bilet możesz mieć zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

Weronika Cytawa
Kom:  +48 691 029 044

weronika.cytawa@grupamtp.pl

BILETY DLA PUBLICZNOŚCI

Osoby chcące zwiedzić Targi Mody Poznań, które nie są zawodowo związane z branżą mody zapraszamy do zakupów biletów online lub w kasach w trakcie trwania targów.

Rodzaj biletu Cena Strona
Bilet dla publiczności jednorazowego wstępu 120 zł
Bilet dla publiczności jednorazowego wjazdu z parkingiem / karta wjazdu 25 zł

 

27-28.08.2019 Ekspozycja w Poznań Congress Center

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

  • Wejście Wschodnie od ul. Głogowskiej
  • Wjazd dla samochodów od ul. Śniadeckich
godziny otwarcia TARGI KASY
27 sierpnia 9:00-17:00 8:30-16:30
28 sierpnia 9:00-17:00 8:30-16:30

Dodatkowe informacje:

Faktura za bilet zakupiony w kasie
Fakturę można otrzymać w punktach fakturowania w czynnych holach wejściowych w godzinach otwarcia targów na podstawie paragonu zakupu.

Parking
Dla publiczności płatny 20 zł / dzień.

WiFi
WiFi na terenie targów jest BEZPŁATNE.

Szatnia
Koszt 3 zł

Przechowalnia bagażu
Koszt 7 zł

Informacje jak dojechać, gdzie spać
World Trade Center Poznań we współpracy z poznańskimi hotelami przygotowały dla Gości targowych specjalną ofertę cenową. Już teraz skorzystaj z naszej pomocy i szybko oraz wygodnie zarezerwuj nocleg. Zapraszamy do współpracy!

Rezerwacje:
tel. 61 865 3869, e-mail: hotele@wtcpoznan.pl
World Trade Center Poznań sp. z o.o., ul. Bukowska 12, Poznań
WWW.WTCPOZNAN.PL

PLAN TERENU